VENEDİK TURLARIMIZ

Venedik, Adriyatik Denizinde bir lagünde 100’den fazla ada üzerinde kurulmuştur. Romantik kanalları, San Marco Meydanı’nı ve Bazilikası, Ahlar Köprüsü, İstanbul’dan getirilmiş onlarca eseri, Rialto Köprüsü’nü turumuz sırasında beraber keşfedeceğiz.

Turumuzu koşarak değil, zevkle ve mekanların tadını çıkararak, şehri, adalarını, cam işçiliğini, maskelerini görecek, hikayelerini dinleyeceğiz. İtalyan Kokartlı Türkçe konuşan Rehberiniz ile tüm tarihi eserleri detaylı anlatımlarla ve isteğiniz doğrultusunda içinden de ziyaret etmeniz mümkün. (Örneğin San Marco Kilisesi, Doçlar Sarayı içten de ziyaret edilebilir.) 

Haçlı Seferleri sırasında İstanbul’dan getirilmiş değerli eserlerin yanında dünyaca ünlü Cafelerde, mesela dünyanın en eski Cafelerinden olan ve ünlü Kasanova’nın da müdavimi olduğu Florian Cafe’de içeceğimiz Expressonun tadını ve fiyatını unutamayacaksınız. Hele hele fonda canlı müzik başlarsa, kahvemiz bambaşka bir tat ve fiyata evrilecektir.

Sanata, sanatçılara her zaman değer veren zamanında Avrupa’nın en müreffeh şehri olan muhteşem Venedik‘te şehrin hikayelerini dinleyecek, isterseniz bir Gondol Sefası da yapacağız.

Bir gün daha zamanınız varsa Venedik için çok yakında bulunan Garda Gölü kıyısında dünya güzeli Sirmione’yi, aşkın şehri Verona’yı da programımıza ilave edebiliriz.

Size özel düzenlediğimiz günübirlik Venedik Turu ile, şehri keşfetmeniz ve zamanınızı en verimli şekilde geçirmeniz mümkün.

Venedik Türkçe Turlar, kapalı gruplara özel olup dışarıdan katılımcımız olmayacak, tüm geziler, etkinlikler size ve grubunuza özel olarak planlanacak, gerçekleştirilecektir.

Devasa gruplar içinde koşarak/kaybolarak, bir yerlere yetişmek kaygısı ile değil, konfor ve güven içinde ayrıcalıklı hizmet alacağınız Türkçe konuşan Venedik Türk Rehberleri ile keyifli bir VIP tur için sizleri bekliyor.

Kişi sayınız ve ziyaret tarihi bilgileriniz ile özel istekler, program detayları ve ücretlendirme için lütfen bize ulaşın.

Bekliyoruz…

E-posta

italyadarehber@gmail.com

Telefon

+39 333 377 5988

İtalya Turları

Bize ulaşın