TORİNO TURLARIMIZ

Kuzey İtalya’da Piedmont eyaletinin başkenti olan Torino, zengin bir kültürel ve tarihi geçmişe sahiptir. MÖ 28 civarında bir Roma askeri uç karakolu olarak kurulan şehir, günümüzde Avrupa’nın en büyük çağdaş sanat başkentlerinden biri olarak biliniyor. 

Türkçe konuşan ve İtalya Lisanslı rehberiniz ile yapacağınız gezide, şehrin enfes Cafeleri, meydanları yanında sayısız müzeyi de ziyaret edebilirsiniz.

Po Ovasının da yardımı ile İtalya’nın en yeşil şehri unvanına sahip Birleşik İtalya’nın ilk başkenti Torino aynı amanda İtalyan Otomotiv devi Fiat’ın kalesidir de. Bu şehirde dünyanın II. büyük Mısır Eserleri Müzesi (Museo Egizio), Sinema Müzesi (Museo Nazionale del Cinema), Otomobil Müzesi, Kraliyet Sarayı, trajik bir uçak kazası ile tarihe geçmiş Superga Tepesi tatiliniz sırasında özellikle görülmeye değer noktalardan sadece bir kaçıdır.

Ayrıca, 167 metre yüksekliğindeki kulesiyle Torino şehrinin de simgesi olan Mole Antonelliana’da muhakkak şehre kuşbakışı bir kahve içeceğiniz noktalardan olacaktır. Buradan Torino‘nun harika manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Size özel düzenlediğimiz ve Milano çıkışlı günübirlik Torino Turu ile, Birleşik İtalya’nın ilk başkentini keşfetmeniz ve zamanınızı en verimli şekilde geçirmeniz mümkün.

Hatta bir gününüz daha varsa her köşesi ile tipik bir Roma şehri olan ve halen iki dilli (İtalyanca & Fransızca) resmi dil olarak kabul etmiş ve konuşan, Fransa, İsviçre sınırında ve Alp Dağlarının eteğinde Aosta şehrini de size zevkle göstermek isteriz.

Torino Türkçe Turlar, kapalı gruplara özel olup dışarıdan katılımcımız olmayacak, tüm geziler, etkinlikler size ve grubunuza özel olarak planlanacak, gerçekleştirilecektir.

Devasa gruplar içinde koşarak/kaybolarak, bir yerlere yetişmek kaygısı ile değil, konfor ve güven içinde ayrıcalıklı hizmet alacağınız Türkçe konuşan Torino Türk Rehberleri ile keyifli bir VIP tur için sizleri bekliyor.

Kişi sayınız ve ziyaret tarihi bilgileriniz ile özel istekler, program detayları ve ücretlendirme için lütfen bize ulaşın.

Bekliyoruz…

E-posta

italyadarehber@gmail.com

Telefon

+39 333 377 5988

İtalya Turları

Bize ulaşın