VERONA TURLARIMIZ

Verona, Adige nehrinin kıvrımları ile uyum içinde tasarlanmış aşkın şehri, görsel olarak büyüleyici bir mükemmelliğe sahiptir. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan 55 İtalyan şehrinden biri olan Verona 77 kilometrekarelik bir alanda 2.000 yıllık tarihe sahiptir.

Burası, farklı tarihi dönemlerden en güzel sanatsal unsurların uyumlu bir şekilde birleştiği bir şehirdir. Ünlü Arenası, tarihi bir Roma Malikane kalıntıları, Erbe Meydanı, Romeo & Juliet’in evleri ve inanılmaz manzaraları ile hatıralarınızda yerini her zaman koruyacaktır. 

Size özel Venedik’ten veya Milano’dan düzenlediğimiz günübirlik Verona Turu ile bu rüya şehirde zamanınızı, İtalya Kokartlı & Türkçe konuşan rehberiniz ile en verimli şekilde geçirmeniz mümkün.

Verona Türkçe Turlar, kapalı gruplara özel olup dışarıdan katılımcımız olmayacak, tüm geziler, etkinlikler size ve grubunuza özel olarak planlanacak, gerçekleştirilecektir.

Devasa gruplar içinde koşarak/kaybolarak, bir yerlere yetişmek kaygısı ile değil, konfor ve güven içinde ayrıcalıklı hizmet alacağınız Türkçe konuşan Verona Türk Rehberleri ile keyifli bir VIP tur için sizleri bekliyor.

Kişi sayınız ve ziyaret tarihi bilgileriniz ile özel istekler, program detayları ve ücretlendirme için lütfen bize ulaşın.

Bekliyoruz…

E-posta

italyadarehber@gmail.com

Telefon

+39 333 377 5988

İtalya Turları

Bize ulaşın