CAPRİ TURLARIMIZ

Tiren Denizi’nin masmavi sularında bulunan bu ada, eşsiz doğası ile ziyaretçilerine çarpıcı bir manzara sunmakta ve dünyanın en meşhur tatil beldelerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Napoli Körfezinin güneyinde yer alan ada, ünlü oyuncuların, yazarların ve jet sosyetenin favori tatil adreslerinden.

Begonvillerin süslediği nefis sokakları, hoş evleri ve her açıdan görünen masmavi şahane deniz manzarası ile Capri’nin her yanı limon ağaçları, çiçekler ve kuşlar tarafından kuşatılmıştır.

Roma İmparatorlarının da yazlık saraylarını (Villa Jovis) & özel bahçelerini (Augustus Bahçeleri) burada inşa ettirmelerinin muhakkak özel bir sebebi olmalı.

Size özel düzenlediğimiz günübirlik Capri Adası Turu ile, Napoli’nin bu enfes adasını Napoli veya Sorrento Limanından keşfetmeniz, zamanınızı bu adanın unutulmaz sokak, meydanlarında, deniz mağaralarında & Roma Kalıntılarında verimli şekilde geçirmeniz mümkün.

Özellikle dillere destan Turkuaz renkli suları ile ünlü Grotte Azzurre’ye girerken minicik salın içine boylu boyunca uzanmayı, hemen sonra da kalkıp büyüleyici mağarayı seyretmeyi aman unutmayın… İmp. Augustus’un özel havuzu olarak kullanılmış bu deniz mağarası ve rengi sizi büyüleyecek ve ömrünüzün sonuna kadar gözünüzün önünden gitmeyecek. Anacapri’de teleferik ile adanın en yüksek noktasına tırmanmak, Capri merkezde Piazzetta’da dünya yıldızları ile Espressonuzu yudumlamak için size bir davetim olacak. 

Capri Türkçe Turlar, kapalı gruplara özel olup dışarıdan katılımcımız olmayacak, tüm geziler, etkinlikler size ve grubunuza özel olarak planlanacak, gerçekleştirilecektir.

Devasa gruplar içinde koşarak/kaybolarak, bir yerlere yetişmek kaygısı ile değil, konfor ve güven içinde ayrıcalıklı hizmet alacağınız Türkçe konuşan Capri Türk Rehberleri ile keyifli bir VIP tur için sizleri bekliyor.

Kişi sayınız ve ziyaret tarihi bilgileriniz ile özel istekler, program detayları ve ücretlendirme için lütfen bize ulaşın.

Bekliyoruz…

E-posta

italyadarehber@gmail.com

Telefon

+39 333 377 5988

İtalya Turları

Bize ulaşın