MİLANO TURLARIMIZ

Milano çok canlı, modern, zıtlıklarla dolu ve sadece alışveriş tutkunlarının Mekke’si değil, ” İtalya’nın gizli başkentidir.”

Bu enfes şehir çeşitli ünlü tarihi binaları, etkileyici sanat eserleri, yüksek kaliteli müzik lokalleri ve modanın kalbini size sunar.

Milano, İtalyan mutfağı hayranları, moda tutkunları ve alışverişi seven her kişinin cennetidir. Birinci sınıf Sanat, Resim Galerileri & Romantik meydanları ile bu şehir bir sonraki şehir tatiliniz için ideal bir seyahat noktasıdır.

Aynı zamanda günübirlik ulaşacağınız Como Gölü, Outletler, Torino, İsviçre’nin İtalyan Kantonunda bulunan kasabalar, dünyanın en lüks/ünlü Starbucks’ı & Leonardo’nun eseri olan tablo gibi kanalları, kendine hayran bırakan Duomo’su (Ana Kilise), Galleria’sı ve gece hayatı, bu şehri misafirlerim için ayrıca çekici yapmaktadır.

Size özel düzenlediğimiz Milano & Çevresi Turlarım ile bu şehre hayran kalacak ve zamanınızı en verimli şekilde geçirmenizi mümkün kılacağız.

Milano Türkçe Turlar, kapalı gruplara özel olup dışarıdan katılımcımız olmayacak, tüm geziler, etkinlikler size ve grubunuza özel olarak planlanacak, gerçekleştirilecektir.

Devasa gruplar içinde koşarak/kaybolarak, bir yerlere yetişmek kaygısı ile değil, konfor ve güven içinde ayrıcalıklı hizmet alacağınız Türkçe konuşan Milano Türk Rehberleri ile keyifli bir VIP tur için sizleri bekliyor.

Kişi sayınız ve ziyaret tarihi bilgileriniz ile özel istekler, program detayları ve ücretlendirme için lütfen bize ulaşın.

Bekliyoruz…

E-posta

italyadarehber@gmail.com

Telefon

+39 333 377 5988

İtalya Turları

Bize ulaşın