POMPEİ TURLARIMIZ

MS 79’da Vezüv Yanardağ’ının patlaması, bu ünlü şehri tamamen yok etmiştir. Napoli Şehri yakınında bulunan Pompei, bir zamanlar çok gelişmiş refah içerisinde yaşayan bir sanat, kültür, eğlence ve zevk şehriydi, hatta zamanında Napoli’den bile daha popüler bir şehirdi dersek pek yanlış olmaz.

Vezüv’ün patlaması ile şehrin tüm yapıları ve sakinleri volkanik kül ve moloz katmanlarının altına gömüldüler. Bugün, Avrupa ve dünyanın dört bir yanından milyonlarca ziyaretçi, şehri ve bu taşlaşmış insanları (gerçekte taşlaşmış değil ancak detaylar Pompei‘de) yerinde görmek için Pompei Ören Yerine akın ediyorlar.

Pompei‘e bir ziyaret planlıyor, Pompei görmeyi hayal ediyorsanız, ki çok haklısınız, Türkçe konuşan & İtalyan kokartlı bir rehber ile bu enfes şehri koşarak değil (Roma’dan gelip, aynı gün otobüs ile geri dönen jet hızında programlarla veya Bari’den gelip Roma’ya devam eden acele turlar ile değil) en az 3 saat, tadına vararak ziyaret etmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. 18 yaşına kadar giriş ücreti olmayan (Kimlik bulundurma şartı ile) ve yetişkinler için 19.-€ ücreti olan bu ören yerine girmeden önce suyunuzu, şapkanızı yanınıza almayı unutmayın !!!

Size özel düzenlediğimiz yarım günlük Pompei Turu veya tam günlük Pompei ve Sorrento veya Pompei ve Napoli turları ile tarihe tanıklık eden bu enfes şehri keşfetmeniz ve zamanınızı en verimli şekilde geçirmeniz mümkün.

Pompei Türkçe Turlar, kapalı gruplara özel olup dışarıdan katılımcımız olmayacak, tüm geziler, etkinlikler size ve grubunuza özel olarak planlanacak, gerçekleştirilecektir.

Devasa gruplar içinde koşarak/kaybolarak, bir yerlere yetişmek kaygısı ile değil, konfor ve güven içinde ayrıcalıklı hizmet alacağınız Türkçe konuşan Pompei Türk Rehberleri ile keyifli bir VIP tur için sizleri bekliyor.

Kişi sayınız ve ziyaret tarihi bilgileriniz ile özel istekler, program detayları ve ücretlendirme için lütfen bize ulaşın.

Bekliyoruz…

E-posta

italyadarehber@gmail.com

Telefon

+39 333 377 5988

İtalya Turları

Bize ulaşın